Zaprezentuj swój startup inwestorom podczas Demo Day Inno-Tech Expo

Pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii – 17 października 2013 r. odbędzie się Demo Day dla młodych projektów technologicznych. Młode firmy i startupy mogą zgłaszać się na wystąpienia przed inwestorami tylko do 15 września. 

Targi mają na celu integrację środowisk, które łączy hasło innowacja i technologia. Dlatego aby promować rozwijające się projekty, organizatorzy przygotowali wydarzenie dedykowane trendom wśród młodych firm.

logo_innotech

Pierwszy dzień Inno-Tech Expo, który będzie zamknięty dla zwiedzających, to wyjątkowa okazja do zawarcia nowych relacji biznesowych i wzmocnienia już istniejących. Aby ułatwić startupom o dużym potencjale nawiązanie partnerstw i znalezienie dofinansowania, organizatorzy targów ogłosili konkurs. Adresowany jest on do wszystkich tych, którzy nie dołączą do grona wystawców Inno-Tech Expo, a spełniają warunki przewidziane w regulaminie Demo Day.

Konkurs trwać będzie od 1 do 15 września br. Organizatorzy oceniać będą pomysł i potencjał projektów. Nagrodą będzie możliwość bezpłatnego udziału w dniu zamkniętym Inno-Tech Expo oraz trzyminutowa prezentacja przed inwestorami i wystawcami targów. Kandytaturę można zgłaszać na stronie http://www.targikielce.pl/innotech/index.php?s=demoday_zglosz

Firmy zainteresowane współpracą jak i osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na stronę organizatora: www.targikielce.pl/innotech

Patronat na wydarzeniem objął serwis e-biznes.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top