Zarządzanie pracą grupową w modelu ASP

Opublikowano: 5 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aplikacja FocusProject to narzędzie wspomagające zarządzanie i pracę grupową. Aplikacja umożliwia użytkownikom lepszą koordynację prac a kierownikowi projektu bieżące ich monitorowanie i prowadzenie. Pozwala na lepszy przepływ informacji i bardziej mobilny styl pracy. Osiągalna z każdego miejsca na świecie (z dostępem do Internetu) i przez całą dobę. To jest szczególnie korzystne w sytuacji, gdy firma posiada odziały w różnych miastach lub jej pracownicy przebywają w delegacji lub wykonują telepracę.

Aplikacja dostępna w Internecie pod adresem focusproject.pl funkcjonuje w oparciu o model ASP. Prowadzenie aplikacji w tym modelu jest bardziej ekonomiczne dla Klientów. Przede wszystkim zapewnia oszczędność czasu poświęconego na wdrożenie i koszt aktualizacji czy obsługi, tym samym nie obciąża serwerów.

http://www.focusproject.pl

Sylwester KozakZarządzanie pracą grupową w modelu ASP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.