Zbliża się Startup AddVenture

Opublikowano: 25 września 2013. Kategoria: Startupy. Tagi: ,

Za dwa miesiące wszyscy zainteresowani tematyką startupów będą mogli spotkać się w Kijowie na Ukrainie podczas jednej z ciekawszych konferencji tego roku – Startup AddVenture. Spotkanie odbędzie się w dniach 4-5 grudnia.

Wśród zaproszonych gości będą również inwestorzy i eksperci. Ponadto przedstawiciele Google, HP, 500 Startups, TechCrunch, The Founder Institute czy ESPN poprowadzą 9 interaktywnych warsztatów.

Startup AddVenture (Europe Venture Summit) jest największym wydarzeniem branżowym organizowanym w modelu freemium, którą odwiedzi 3 tys. osób. Za darmo w konferencji będzie można uczestniczyć w panelach dyskusyjnych. Podczas dwóch dni odbędzie się łącznie dziewięć warsztatów, m.in. o rynku mobilnym, e-commerce, grach czy nowych mediów.

e-biznes.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie, wszystkie informacje organizacyjne znajdują się na stronie venturesummit.eu.

Sylwester KozakZbliża się Startup AddVenture

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.