ZgarnijPremie.pl zachęca do korzystania z promocji

Opublikowano: 12 lipca 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

ZgarnijPremie.pl to nowy serwis Bonnier Business Polska, który skierowany jest do osób szukających okazji finansowych. Portal publikuje informacje o atrakcyjnych produktach i możliwościach uzyskania dodatkowych profitów związanych z ich zakupem.

Na ZgarnijPremie.pl czytelnik każdego dnia znaleźć ma oferty i promocje z branży finansowej, telekomunikacyjnej, podróżniczej i modowej. Korzystanie z serwisu umożliwić ma mu zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli zdecyduje się na produkt tańszy lub objęty promocją, ale i uzyskanie dodatkowych środków, kiedy wybierze promocję z cashbackiem lub nagrodą rzeczową (np. tabletem, telefonem komórkowym czy bonami do wybranego sklepu).

Wszystkie oferty publikowane na ZgarnijPremie.pl są aktualne i sprawdzone przez redakcję serwisu. Serwis nie chce oferować kodów rabatowych, promocji i zniżek, które nie działają lub są tylko pozornie atrakcyjne.

Chcemy pokazać czytelnikom, że nie tylko banki na nas zarabiają, ale również my możemy skorzystać z ich propozycji. ZgarnijPremie.pl to serwis dla wszystkich świadomych konsumentów, którzy chcą zaoszczędzić na zakupach i dbać o swój portfel – przekonuje Ewa Wieczorska, redaktorka ZgarnijPremie.pl.

Redakcję serwisu swoim doświadczeniem wspierają analitycy, eksperci i dział handlowy serwisu Bankier.pl.

Dawid ZarazińskiZgarnijPremie.pl zachęca do korzystania z promocji

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Facebook Twitter

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Zajmuje się tematami związanymi z nowymi technologiami, biznesem, turystyką i kulturą. Szef firmy nuAurora.com, wydawca portalu DziennikTurystyczny.pl.