Zjednoczenie.com dla MTV Europe

Opublikowano: 27 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Coraz częstsze realizacje europejskich projektów przez polskie agencje pokazuje, że ich poziom niczym nie odbiega od światowych standardów. Potwierdzeniem tej tezy jest europejska strona MTV.TV, wykonana przez Zjednoczenie.com. Premiera nowego serwisu MTV EUROPE odbyła się 18 lutego 2008r.
„Realizując najnowszy projekt dla MTV zależało nam na tym, aby spełniał on europejskie standardy  oraz na tym, by użytkownicy mogli współtworzyć ten serwis. Chcąc odpowiedzieć na potrzeby internautów, przygotowaliśmy dla nich nowe formy interaktywności”- podkreśla Radosław Opałko, koordynator projektu ze Zjednoczenie.com. „Ostateczna forma serwisu to owoc skutecznej współpracy trzech ośrodków – MTV Networks Polska w Warszawie, Centrali MTV w Londynie oraz naszej agencji”.

Spośród wielu ciekawych rozwiązań warto wymienić dwa najważniejsze. Speakers Corner to miejsce, w którym internauci mogą wypowiedzieć się na zadany temat. Rozwiązaniem wyróżniającym serwis jest to, że użytkownicy wykorzystują w tym celu kamerę internetową i sami zamieszczają nagrany przez siebie materiał na stronie. Z kolei ArtisZen to interaktywny konkurs, polegający na stworzeniu swojej własnej wersji backgroundu do strony.

Obecny, bardzo nowoczesny serwis powstał z myślą o użytkownikach z całej Europy. Beata Węgrzn oraz Jeff Lapointe, odpowiedzialni za projekt ze strony MTV, już zapowiadają wprowadzenie kolejnych modułów. Drugi etap realizacji zakłada wdrożenie takich funkcjonalności jak sekcja video udostępniająca fragmenty programów oraz multimedialne blogi. Dodatkową atrakcją ma być  aplikacja umożliwiająca tworzenie muzyki przez użytkowników.


www.mtv.tv

Hanna LaskowskaZjednoczenie.com dla MTV Europe

Podziel się!

O autorze

hania