Złota@ dla samorządów

Złote Małpy (Złote@) – nagrody za najlepsze samorządowe witryny internetowe, zostaną wręczone po raz szósty. Ceremonia rozdania statuetek otworzy VIII Konferencję “Miasta w Internecie”, która odbędzie się w dniach: 23 – 25 czerwca 2004 roku, w Zakopanem.

Od 1999 roku o Złotą@ rywalizowało ponad 250 samorządowych serwisów WWW. Intencją organizatorów jest wyłonienie i promocja serwisów, które w efektywny sposób przyczyniają się do rozwoju eGovernment w Polsce. Konferencje “Miasta w Internecie”, od ośmiu lat gromadzą władze, pracowników administracji samorządowej i rządowej, ekspertów eGovernment oraz przedstawicieli sektora technologii informatycznych. Zagadnienia poruszane na tegorocznej konferencji skupią się wokół kwestii zaawansowania procesów modernizacyjnych w polskiej administracji publicznej.

Liczba samorządowych serwisów WWW zwiększa się z roku na rok. Badania, przeprowadzone przez Stowarzyszenie “Miasta w Internecie” wskazują, że w 2003 roku, własną witrynę miało blisko 70% gmin oraz prawie 94% powiatów. Jeszcze kilka lat temu, serwisy te miały przede wszystkim charakter informacyjny. Obecnie, powstaje coraz więcej portali interaktywnych, zorientowanych na potrzeby obywatela.

Zwycięstwo w konkursie o Złotą@, stwarza możliwość popularyzacji nagrodzonej gminy lub powiatu. Informacje o laureatach konkursu podają bowiem wszyscy patroni medialni konferencji. Wśród nich, m.in.: telewizja Polska S.A., Polska Agencja Prasowa, Rzeczpospolita, Computerworld, Gazeta Samorządu i Administracji, The Warsaw Voice oraz rozgłośnie radiowe i portale informacyjne. Dzięki temu, zwycięskie serwisy WWW mogą być odwiedzone nie tylko przez mieszkańców miasta czy powiatu, ale również przez inwestorów i turystów. Stwarza to szansę rozwoju i promocji gminy.

http://www.mwi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry