Zmiany personalne w strukturach 4fun.tv

W związku z rozwojem stacji, 4fun.tv informuje o zmianach personalnych na stanowiskach kierowniczych.
Ewa Czekała, dotychczasowa Dyrektor Marketingu i Sprzedaży 4fun.tv awansowała na stanowisko Dyrektora Zarządzającego stacji. Odpowiadać będzie m.in. za działania biznesowe, tworzenie i realizację całościowej strategii stacji oraz koordynację prac poszczególnych działów telewizji. Ze stacją związana jest od 2005 roku.

Na stanowisku Dyrektora Zarządzającego zamierzam kontynuować rozwój 4fun.tv jako medium skierowanego do młodego i wymagającego widza. Na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań i upodobań naszych odbiorców. Dzięki temu 2007 rok zakończyliśmy 130% wzrostem wpływów reklamowych w stosunku do 2006 roku i obserwujemy stałą tendencję wzrostową oglądalności naszej stacji –  mówi Ewa Czekała.

15 stycznia do zespołu 4fun.tv dołączyła Agnieszka Dubik, obejmując stanowisko Dyrektora ds. PR i Marketingu. Będzie odpowiadała za kompleksowe działania promocyjne, marketingowe i PR telewizji oraz przygotowanie i realizację długoterminowej strategii marketingowej stacji. Do jej obowiązków należeć będą również: zarządzanie relacjami z mediami, nadzór nad działaniami promocyjnymi i wizerunkowymi, współpraca z operatorami sieci kablowych, domami mediowymi oraz potencjalnymi reklamodawcami.

Do zespołu dołączyła również Anna Krawczyk, wcześniej związana z agencją Core PR. W 4fun.tv odpowiada za promocję i PR stacji.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry