Zostań wizażystką bloga Rimmel

Na Five o’blog, oficjalnym blogu marki Rimmel, internautki mogą brać udział w cyklicznym konkursie na „Wizażystkę Rimmel” i wygrać publikację swoich prac w miesięczniku „Joy”. Wystarczy zaprezentować na blogu swój niezawodny sposób na makijaż kosmetykami Rimmel.
Blog marki Rimmel istnieje w internecie od połowy kwietnia 2007 roku. Na stronach Five o’blog poczytać można o nowościach kosmetycznych, trendach w makijażu i modzie oraz ciekawostkach z życia gwiazd.

Konkurs na „Wizażystkę Rimmel” polega na opisaniu przez internautkę swojego sposobu na make up z  wykorzystaniem dowolnego kosmetyku marki Rimmel (lakier do paznokci, szminka, błyszczyk, tusz do rzęs, cień do powiek, etc.) i przesłaniu go wraz ze zdjęciem na adres [email protected]. Wszystkie eksperckie wskazówki makijażowe internautów zostaną opublikowane na stronie blogowej: blog.rimmel.info, a w każdym miesiącu autorka najlepszej propozycji będzie mogła zobaczyć efekt swojej pracy w magazynie luksusowym „Joy”. O tym, kto w danym miesiącu zdobędzie nagrodę, decydować będzie społeczność blogowa wspólnie z głównymi bloggerkami Rimmel: Olą i Martą. Konkurs potrwa do kwietnia 2008 roku.

www.blog.rimmel.info

Więcej na temat projektu "Blog Rimmel" można przeczytać w dziale "case study": www.e-biznes.pl/inf/2007/20878,Case_Study_-_BLOG_RIMMEL.php

Zapraszamy firmy do współpracy w zakresie publikowania case study! Jeżeli chcecie Państwo podzielić się z czytelnikami serwisu e-biznes.pl ciekawymi opisami zrealizowanych przez Was projektów, prosimy o kontakt: [email protected]

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top