Zysk Money.pl

Money.pl poinformował, że spółka zamknęła I półrocze 2003 roku zyskiem podatkowym netto w wysokości 91 tys. złotych oraz zyskiem netto na działalności operacyjnej w wysokości 218 tys. zł. Warto przypomnieć, że w roku 2002 spółka osiągnęła po raz pierwszy roczny zysk EBIDTA, a bieżącym roku obrachunkowym 2003, spółka zamierza osiągnąć po raz pierwszy roczny zysk podatkowy netto.

Wartość produktów finansowych uruchomionych za pośrednictwem Platformy Transakcyjnej direct.money.pl – głównego źródła przychodów spółki – wyniosła w I półroczu ponad 32 mln złotych i była o 38% wyższa niż w II półroczu roku 2002. Spółka na platformie oferuje ponad 50 produktów 22 instytucji finansowych, m.in. kredyty, rachunki osobiste i firmowe, leasing, fundusze inwestycyjne i inne.

Wg najnowszych wyników badań Prawdziwy Profil portal Money.pl odwiedza 155 tysięcy użytkowników miesięcznie, co lokuje go na pierwszej pozycji pod względem popularności wśród polskich serwisów finansowych i daje dużą przewagę za kolejnym serwisem w rankingu (83 tys. użytkowników).

http://www.money.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry