10 000 MMSów w Erze dziennie

Opublikowano: 28 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

W czasie tegorocznych wakacji padł rekord wysyłania MMS-ów z sieci Era – przesyłano ich ponad 10 000 dziennie. Dużą popularnością cieszyła się, przygotowana również z myślą o wakacyjnych potrzebach klientów, pocztówka MMS-owa – usługa wprowadzona zaledwie w czerwcu 2003 r. Tysiące pocztówek wysłanych z telefonów w sieci Era, zostało wydrukowanych i – na wzór tradycyjnych – trafiło w lipcu i sierpniu do skrzynek pocztowych adresatów.

MMS-y stały się atrakcyjną zabawą dla ponad pół miliona posiadaczy najnowszych telefonów z kolorowymi wyświetlaczami. Wzrost zainteresowania MMS-ami idzie w parze z rosnącą popularnością SMS-ów uznawanych za bardziej tradycyjną formę wiadomości tekstowych: w pierwszym półroczu br. w sieci Era wysyłano średnio 24 SMS-y miesięcznie, podczas gdy w tym samym okresie roku ubiegłego średnio 15.

http://www.era.pl

Sylwester Kozak10 000 MMSów w Erze dziennie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.