Era

Taniej na komórki w ipfon

Począwszy od 1 maja 2009 r. IPFON obniża ceny na połączenia komórkowe. Obniżka cen rozmów z komórkami dotyczy połączeń do trzech sieci komórkowych: Era, Plus oraz Orange.

Nie wyrzucaj starego telefonu

Czterech największych operatorów telefonii komórkowej – Era, Orange, Play, Plus – rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest zwiększenie świadomości w zakresie odpowiedzialnego pozbywania się zużytych aparatów, baterii i akcesoriów komórkowych oraz znaczenia ich utylizacji dla środowiska naturalnego.

Era bez simlocka

Operator komórkowy Era postanowił, że od 23 stycznia wszystkie telefony kupowane w tej sieci nie będą posiadały simlocka. Dodać należy, że nie będzie wiązało się to z żadnymi opłatami. Do tej pory za nieuprawnione zdjęcie simlocka podczas trwania umowy groziła kara pieniężna.

G1 w sieci Era

Sieć Era będzie od lutego wyłącznym dystrybutorem telefonu Google’a G1 – ujawnia Gazeta Wyborcza. Wszystko za sprawą T-Mobile, jednego z udziałowców Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Tlenofon obniża ceny połączeń

Tlenofon – pierwszy w Polsce operator telefonii internetowej – obniża stawkę połączeń do sieci komórkowych Era, Orange i Plus. Od 22 października, zamiast dotychczasowych 44 groszy, użytkownicy Tlenofonu zapłacą 39 groszy netto za każdą minutę rozmowy. Nowa oferta ma na celu podkreślenie konkurencyjności telefonii internetowej nie tylko dla połączeń do sieci stacjonarnych, ale i komórkowych. …

Tlenofon obniża ceny połączeń więcej »

Scroll to Top