T-Mobile: darmowe rozmowy w Polsce i na świecie

Opublikowano: 2 czerwca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

5 czerwca br. T-Mobile wprowadzi szereg ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie będą bezpłatne.

Hanna LaskowskaT-Mobile: darmowe rozmowy w Polsce i na świecie

Multimedialny projekt Axel Springer, Polskiej Telefonii Cyfrowej i Nokii

Opublikowano: 6 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Axel Springer Polska uruchomił multimedialny projekt promocyjny „Przenieś Biznes” oparty o cztery tytuły prasowe FAKT, Newsweek, Auto Świat i Komputer Świat oraz nowopowstały dedykowany serwis internetowy www.przeniesbiznes.pl.

Hanna LaskowskaMultimedialny projekt Axel Springer, Polskiej Telefonii Cyfrowej i Nokii

Taniej na komórki w ipfon

Opublikowano: 19 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

Począwszy od 1 maja 2009 r. IPFON obniża ceny na połączenia komórkowe. Obniżka cen rozmów z komórkami dotyczy połączeń do trzech sieci komórkowych: Era, Plus oraz Orange.

Hanna LaskowskaTaniej na komórki w ipfon

Nie wyrzucaj starego telefonu

Opublikowano: 5 marca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Czterech największych operatorów telefonii komórkowej – Era, Orange, Play, Plus – rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest zwiększenie świadomości w zakresie odpowiedzialnego pozbywania się zużytych aparatów, baterii i akcesoriów komórkowych oraz znaczenia ich utylizacji dla środowiska naturalnego.

Hanna LaskowskaNie wyrzucaj starego telefonu

Era bez simlocka

Opublikowano: 22 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

Operator komórkowy Era postanowił, że od 23 stycznia wszystkie telefony kupowane w tej sieci nie będą posiadały simlocka. Dodać należy, że nie będzie wiązało się to z żadnymi opłatami. Do tej pory za nieuprawnione zdjęcie simlocka podczas trwania umowy groziła kara pieniężna.

Sylwester KozakEra bez simlocka

Tlenofon obniża ceny połączeń

Opublikowano: 22 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Tlenofon – pierwszy w Polsce operator telefonii internetowej – obniża stawkę połączeń do sieci komórkowych Era, Orange i Plus. Od 22 października, zamiast dotychczasowych 44 groszy, użytkownicy Tlenofonu zapłacą 39 groszy netto za każdą minutę rozmowy. Nowa oferta ma na celu podkreślenie konkurencyjności telefonii internetowej nie tylko dla połączeń do sieci stacjonarnych, ale i komórkowych. Nasza obniżka  jest bezpośrednim następstwem …

Hanna LaskowskaTlenofon obniża ceny połączeń