10 000 przepisów na Gotujmy.pl

W kwietniu ilość przepisów w serwisie Gotujmy.pl przekroczyła 10.ooo. Jest to 10 razy więcej niż np. w popularnym i lubianym książkowym wydaniu Kuchni Polskiej, które zawiera około tysiąca receptur.

Ponad 10 tysięcy receptur dodanych w niespełna rok od momentu powstania Gotujmy.pl świadczy nie tylko o zainteresowaniu, jakim cieszy się tematyka kulinarna w Internecie, ale także o potrzebach Internautów dotyczących dzielenia się swoimi osiągnięciami w kuchni. Dzięki temu, że jesteśmy portalem kulinarnym niezwykle chętnie odwiedzanym przez Internautów, dział przepisów powiększa się obecnie o około 100 nowych receptur dziennie. – mówią właściciele portalu.

Dział przepisów podzielony został na kategorie, takie jak: przystawki, napoje, kuchnie świata, desery, mięsa, itp. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą w prosty sposób znaleźć przepis, którego szukają. Dodatkowo każda kategoria posiada podgrupy, na przykład „Desery” podzielone są na ciasta i torty oraz podwieczorki, natomiast dział „Przystawki” na zakąski, przekąski i sałatki. Najbardziej obszerny jest dział o nazwie „Dania”. Zawiera on ponad 2400 receptur na rolady, gulasze, krokiety, gołąbki, dania z grilla, zapiekanki, pasztety. Niezwykle liczne są również działy z deserami oraz daniami mięsnymi. Dużym powodzeniem cieszy się kategoria dań wegetariańskich – zawiera ponad 800 przepisów, co świadczy o sporym zainteresowaniu kuchnią bezmięsną.

Najmłodszym działem jest dział „Dla dzieci”, który mimo młodego wieku posiada już ponad 500 przepisów. Przepisy te są proste i efektowne, dzięki czemu dzieci będą mogły pomóc w ich przygotowaniu.

Gotujmy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top