10 lat Agito – urodzinowy konkurs i nagrody za 100 tys. zł

Opublikowano: 24 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z okazji 10 urodzin Agito.pl przygotowało dla swoich klientów konkurs, w którym można wygrać tablety, laptopy i sprzęt AGD. Pula nagród wynosi ponad 100 tys. złotych.

10 lat Agito – urodzinowy konkurs i nagrody za 100 tys. zł 1Zadaniem uczestników jest stworzenie drużyny składającej się maksymalnie z 50 osób i wspólne zbieranie punktów, które można otrzymać w zamian za zakupy w sklepie i za aktywności w urodzinowej aplikacji sklepu na Facebooku.

Z okazji 10. urodzin Agito.pl zaprasza na wielką urodzinową zabawę, w której główną rolę gra nie jubilat, a zaproszeni Goście. To z myślą o nich przygotowaliśmy ponad 50 quizów, w których codziennie można wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung Galaxy Tab 2, sprzęt domowy marki Philips czy laptop Lenovo IdeaPad S300 – powiedział Maciej Piotrowski, dyrektor marketingu Agito.pl.

Więcej szczegółów oraz regulamin urodzinowego konkursu Agito.pl można znaleźć na stronie www.agito.pl/10lat.

Sylwester Kozak10 lat Agito – urodzinowy konkurs i nagrody za 100 tys. zł

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.