10 milionów postów na Forum Gazeta.pl

Opublikowano: 16 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

14 stycznia o godzinie 21:06 na Forum portalu Gazeta.pl został opublikowany 10-milionowy post. Tyle wiadomości użytkownicy napisali w ciągu niecałych 3 lat działania serwisu. Piszą coraz więcej – milionowy post napisali do grudnia 2001, a 5-milionowy – w marcu zeszłego roku.

10-milionowy post został wpisany przez mieszkającą w Krakowie osobę przedstawiającą się jako „corrado7”. Wpis o treści „Czy po Nowej Hucie też krążą”” został dokonany na forum „Kraków” i jest głosem w dyskusji do tekstu „Domowe rewizje komputerów i oprogramowania”.

W niecałe trzy lata od uruchomienia, Forum stało się najciekawszym miejscem dyskusji w polskim internecie. Znajduje się tu 315 forów tematycznych i 313 miejskich, które moderuje redakcja portalu oraz 1800 (tysiąc osiemset) forów prywatnych, zakładanych i prowadzonych przez użytkowników portalu.

W grudniu 2003 roku Forum odwiedziło ponad 400 tys. użytkowników, którzy opublikowani ponad 350 tys. postów. Najbardziej lojalni forumowicze przeciętnie zostawiają cztery posty dziennie. Według danych systemowych wśród użytkowników forum nieznacznie przeważą kobiety – 52%. 61% użytkowników Forum to osoby z wyższym wykształceniem.

Pięć osób, będących „blisko” rekordowego postu nagrodzi portalowymi upominkami. Autorka 10 milionowego wpisu została wyróżniona i otrzyma odtwarzacz DVD Panasonic S35E-S.
Jej post dostępny jest pod adresem:

Sylwester Kozak10 milionów postów na Forum Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.