100 000 unikalnych użytkowników VTrip.pl w styczniu

Portal turystyczny VTrip.pl odwiedziło w styczniu ponad 100 000 unikalnych użytkowników (cookies) według badania gemiusTraffic. Rosnąca oglądalność portalu jest wynikiem stale rozwijanej oferty, rozbudowy portalu o nowe moduły, a także podjęciem współpracy z partnerami zewnętrznymi.

W przeciągu kilku lat aktywnej działalności VTrip.pl ugruntował swoją pozycję wśród internetowych dostawców usług turystycznych skierowanych do turystów i zwolenników aktywnego wypoczynku.

Dynamiczny wzrost zapoczątkowała reorganizacja portalu w 2004 roku, kiedy portal rozszerzył profil o platformę e-commerce. Do tego czasu był serwisem informacyjnym. VTrip.pl udostępnia użytkownikom szeroką wiedzę turystyczną o świecie, pozwalając zaplanować udaną podróż. Umożliwia jednocześnie szybką rezerwację imprez turystycznych wspieraną profesjonalnym doradztwem agenta.

Stały rozwój oferty a w szczególności rozwój portalu o nowe serwisy tematyczne pokazuje, że turystyka w internecie to nie tylko zakupy wycieczek i biletów lotniczych, ale także społeczność, która poszukuje informacji z określonej dziedziny turystyki. Przykładem tego jest serwis snowboard.vtrip.pl, stanowiący centrum informacyjne ze ścisłej dyscypliny sportu – turystyki aktywnej, w tym przypadku snowboardu. Takie podejście pozwala VTrip.pl być ‘PORTALEM TURYSTYCZNYM’, a nie tylko kolejną witryną z ofertami turystycznymi.

‘Podjęte działania i zainteresowanie internautów utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Dowodem jest liczba 100 000 unikalnych użytkowników w badaniu gemiusTraffic, którzy odwiedzili nasz serwis w styczniu. Liczymy, że nowe projekty zaspokoją oczekiwania osób, które z nami podróżują i spędzają wolny czas. ‘ – mówi Katarzyna Zielińska Product Development Manager portalu VTrip.pl.

http://www.vtrip.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry