100 000 unikalnych użytkowników VTrip.pl w styczniu

Opublikowano: 17 lutego 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal turystyczny VTrip.pl odwiedziło w styczniu ponad 100 000 unikalnych użytkowników (cookies) według badania gemiusTraffic. Rosnąca oglądalność portalu jest wynikiem stale rozwijanej oferty, rozbudowy portalu o nowe moduły, a także podjęciem współpracy z partnerami zewnętrznymi.

W przeciągu kilku lat aktywnej działalności VTrip.pl ugruntował swoją pozycję wśród internetowych dostawców usług turystycznych skierowanych do turystów i zwolenników aktywnego wypoczynku.

Dynamiczny wzrost zapoczątkowała reorganizacja portalu w 2004 roku, kiedy portal rozszerzył profil o platformę e-commerce. Do tego czasu był serwisem informacyjnym. VTrip.pl udostępnia użytkownikom szeroką wiedzę turystyczną o świecie, pozwalając zaplanować udaną podróż. Umożliwia jednocześnie szybką rezerwację imprez turystycznych wspieraną profesjonalnym doradztwem agenta.

Stały rozwój oferty a w szczególności rozwój portalu o nowe serwisy tematyczne pokazuje, że turystyka w internecie to nie tylko zakupy wycieczek i biletów lotniczych, ale także społeczność, która poszukuje informacji z określonej dziedziny turystyki. Przykładem tego jest serwis snowboard.vtrip.pl, stanowiący centrum informacyjne ze ścisłej dyscypliny sportu – turystyki aktywnej, w tym przypadku snowboardu. Takie podejście pozwala VTrip.pl być ’PORTALEM TURYSTYCZNYM', a nie tylko kolejną witryną z ofertami turystycznymi.

'Podjęte działania i zainteresowanie internautów utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Dowodem jest liczba 100 000 unikalnych użytkowników w badaniu gemiusTraffic, którzy odwiedzili nasz serwis w styczniu. Liczymy, że nowe projekty zaspokoją oczekiwania osób, które z nami podróżują i spędzają wolny czas. ' – mówi Katarzyna Zielińska Product Development Manager portalu VTrip.pl.

http://www.vtrip.pl

Sylwester Kozak100 000 unikalnych użytkowników VTrip.pl w styczniu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.