100.000 użytkowników serwisu Nauka.pl

Opublikowano: 2 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis Nauka.pl uczy języków obcych ponad 100 tys. osób. 30 maja br. na portalu zalogował się stutysięczny użytkownik bezpłatnych lekcji językowych Word4u®.

'WORD4U® to najstarszy kurs językowy w polskim Internecie – mówi Jerzy Michalski, współwłaściciel i animator projektu Nauka.pl – rozsyłamy go od 1999 r. Po wakacjach unowocześnimy formułę edycyjną usługi, wprowadzając między innymi możliwość odsłuchiwania lekcji w formie plików mp3.'

Kurs obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i Business-English. Każdy internauta może w dowolnym czasie rozpocząć naukę wybranego języka. Lekcje, zawierające czytanki i ćwiczenia przesyłane są codziennie lub raz w tygodniu – w zależności od rodzaju kursu.

Darmowa formuła kursu możliwa jest dzięki pozyskiwaniu reklam od firm, które chętnie reklamują się na łamach WORD4U®. Przy tworzeniu usługi portal współpracuje ze sprawdzonymi szkołami językowymi.

http://www.nauka.pl

Sylwester Kozak100.000 użytkowników serwisu Nauka.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.