100 GB dla każdego użytkownika w Extrafotka.pl

Serwis ze zdjęciami Extrafotka.pl wraz z nową szatą graficzną, nowym interfejsem użytkownika, udostępnił konta o pojemności 100 GB dla każdego użytkownika.

Oprócz 100 GB przestrzeni dyskowej na konto każdego użytkownika autorzy serwisu całkowicie przebudowali interfejs. Udoskonalono mechanizm przeglądania zdjęć według: daty dodania, autora, kategorii, słowa kluczowego z możliwością zmiany rodzaju przeglądania w dowolnym momencie. Twórcy serwisu zadbali również o łatwiejsze i szybsze dodawanie zdjęć. W chwili obecnej dodawanie zdjęcia może rozpocząć nawet użytkownik, który nigdy nie logował się do serwisu.

Od kilku tygodni każdy z użytkowników serwisu dysponuje unikalną stroną internetową w domenie extrafotka.pl na której może prezentować własne zdjęcia. W chwili obecnej w serwisie można przeglądać prawie 15 tys. zdjęć posegregowanych na 11 kategorii tematycznych.

– Od ponad 5 lat ciągle poprawiamy jakość naszych serwisów i uruchamiamy nowe serwisy i usługi co przekłada się na naszą pozycję w Internecie. Serwisowi Extrafotka.pl poświęciliśmy mnóstwo uwagi i jesteśmy pewni, że jego pozycja będzie od tej chwili wyłącznie wzrastać. Jego użytkownikom życzymy wyłącznie dobrych i podziwianych zdjęć – mówi Gerard Grech, właściciel serwisu.

www.extrafotka.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry