100 GB dla każdego użytkownika w Extrafotka.pl

Opublikowano: 2 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis ze zdjęciami Extrafotka.pl wraz z nową szatą graficzną, nowym interfejsem użytkownika, udostępnił konta o pojemności 100 GB dla każdego użytkownika.

Oprócz 100 GB przestrzeni dyskowej na konto każdego użytkownika autorzy serwisu całkowicie przebudowali interfejs. Udoskonalono mechanizm przeglądania zdjęć według: daty dodania, autora, kategorii, słowa kluczowego z możliwością zmiany rodzaju przeglądania w dowolnym momencie. Twórcy serwisu zadbali również o łatwiejsze i szybsze dodawanie zdjęć. W chwili obecnej dodawanie zdjęcia może rozpocząć nawet użytkownik, który nigdy nie logował się do serwisu.

Od kilku tygodni każdy z użytkowników serwisu dysponuje unikalną stroną internetową w domenie extrafotka.pl na której może prezentować własne zdjęcia. W chwili obecnej w serwisie można przeglądać prawie 15 tys. zdjęć posegregowanych na 11 kategorii tematycznych.

– Od ponad 5 lat ciągle poprawiamy jakość naszych serwisów i uruchamiamy nowe serwisy i usługi co przekłada się na naszą pozycję w Internecie. Serwisowi Extrafotka.pl poświęciliśmy mnóstwo uwagi i jesteśmy pewni, że jego pozycja będzie od tej chwili wyłącznie wzrastać. Jego użytkownikom życzymy wyłącznie dobrych i podziwianych zdjęć – mówi Gerard Grech, właściciel serwisu.

www.extrafotka.pl

Hanna Laskowska100 GB dla każdego użytkownika w Extrafotka.pl

Podziel się!

O autorze

hania