100% gwarantowanego pasma do Internetu

Super Media wprowadza nową usługę do swojej oferty łącz stałych. Są to łącza typu HIGH STANDARD oferowane w sześciu atrakcyjnych cenowo wariantach. Nowy produkt wyposażony jest w najwyższą w Polsce gwarancję – 100% gwarantowanego pasma do routera głównego sieci MAN. W ramach nowej usługi Klient oprócz dostępu do internetu i wspomnianej gwarancji, otrzymuje także serwer wirtualny z dostępem FTP i 50 MB miejsca na dysku na strony www, jak również routing BGP.

Dbając o coraz wyższą jakość świadczonych usług Super Media oferuje swoim Klientom, zarówno w ramach łącz typu HIGH STANDARD, jak również łącz typu START, poszerzoną gwarancję SLA (Service Level Agreement) dotyczącą funkcjonowania łącz stałych, dostępności do sieci Internet i odpowiedniej obsługi serwisowej. Gwarancja Jakości Świadczonych Usług (SLA) jest dokumentem, który szczegółowo określa parametry dostępności oraz rekompensat, jeśli gwarantowany poziom wydajności nie zostanie dotrzymany. Przedstawione w ramach dokumentu warunki SLA mają dokumentować wysoką jakość usług dostępu do Internetu oferowanych przez Super Media oraz troskę o zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów Super Media.

Szczegółowe informacje dotyczące łącza HIGH STANDARD można znaleźć na stronie internetowej Super Media pod adresem: http://www.supermedia.pl

http://www.supermedia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry