1000 klientów Go!nternet

Opublikowano: 4 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Firma Go!nternet, operator usług dostępowych do Internetu, podpisał w dniu 29 marca 1000 umowę z Abonentem.

Jak powiedział Bertrand Jasiński – Prezes Zarządu GO!nternet 'Jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, ale wiemy że mogliśmy osiągnąć więcej. Ostatnie dwa miesiące poświęciliśmy na doskonalenie usługi, wstrzymując działania mające na celu pozyskiwanie nowych Klientów. W dalszym ciągu wspólnie z naszymi partnerami SES Astra i PTK Centertel wprowadzamy modyfikacje techniczne, które pozwolą na zapewnienie naszym Klientom usługi jeszcze lepszej jakości. Ten proces już niebawem powinien się zakończyć. Wkrótce rozpoczynamy ogólnopolską kampanię reklamową. Naszym Klientom zaoferujemy nową, szerszą ofertę sprzętową i produktową. Jesteśmy przekonani, że będzie ona odpowiadała ich oczekiwaniom'.

Firma Go!nternet pierwszego klienta pozyskała w listopadzie 2004 roku.

Go!nternet dedykuje swą ofertę osobom, które mają trudności z dostępem do Internetu za pomocą np.: kabla telefonicznego. Kanał nadawczy realizowany jest przez modem GPRS i wbudowaną kartę SIM w sieci IDEA, a dane odbierane są przez satelitę ASTRA. Dostęp do Internetu jest możliwy wszędzie tam, gdzie zasięg ma sieć IDEA.

http://www.gointernet.pl

Sylwester Kozak1000 klientów Go!nternet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.