1000 użytkowników Systim.pl

W ciągu niecałych 3 miesięcy od uruchomienia Systim.pl może pochwalić się już ponad tysiącem użytkowników. W dniu 17 marca 2010 liczba założonych (i aktywnych) kont przekroczyła tysiąc i wciąż rośnie.

Systim to program online, w popularnym modelu SaaS („system jako usługa”), co w praktyce oznacza możliwość korzystania z programu z dowolnego miejsca na świecie. Do korzystania z programu potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa i połączenie z Internetem, bez konieczności wcześniejszej instalacji, co eliminuje konieczność zatrudniania pracowników do wdrożenia i opieki nad programem.

W porównaniu do innych programów „pudełkowych” Systim pozwala zmniejszyć koszty nawet o 85%, dzięki atrakcyjnej cenie, rezygnacji z kosztownych wdrożeń i utrzymania infrastruktury sprzętowej. Aktualizacje programu wprowadzane są automatycznie, na bieżąco, dzięki czemu użytkownicy programu nie muszą się o nie martwić. Zespół Systim dba również o sprawne funkcjonowanie serwera czy wykonywanie kopii zapasowych.

Wersja jednostanowiskowa jest całkowicie bezpłatna, pozwalając młodym przedsiębiorstwom na rozwinięcie działalności w początkowym, zwykle najtrudniejszym okresie.

Program dostępny jest także z dowolnych urządzeń mobilnych, pozwalając na ciągły kontakt z ważnymi informacjami na temat firmy, gdziekolwiek w danym momencie znajduje się użytkownik. Poprzez swoją szeroką funkcjonalność, a przede wszystkim prostą i wygodną obsługę, program zyskuje coraz więcej zwolenników. Przy utrzymaniu dotychczasowego tempa liczby nowych rejestracji do końca roku spodziewane jest utworzenie co najmniej 10 000 kont.

Najczęściej używane moduły (stan z ostatnich 12 godzin):
1000 użytkowników Systim.pl 1
Oferowana funkcjonalność programu to głównie: faktury, płatności, magazyn, zamówienia, organizer, projekty, umowy, CRM. W marcu unowocześniono program, wprowadzając liczne poprawki, oraz dodano wiele nowych funkcjonalności, m.in. wystawianie faktur walutowych czy w kwotach brutto.

Systim cały czas rozwija się w stronę kompleksowego systemu ERP, CRM i wewnętrznego firmowego intranetu, z przeznaczeniem dla sektora MSP.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry