11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków!

Już za moment jeden z najmniej/najbardziej ulubionych dni w roku – Walentynki! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, podpowiemy Wam jak sprawić radość ukochanemu geekowi.

Na temat Walentynek każdy ma wyrobione zdanie – są tacy, którzy uwielbiają róż wypływający z każdego zakamarka galerii handlowych, są też tacy, którzy widzą w nim spisek kapitalistycznych imperialistów. Wszystko w porządku jeśli partner czy partnerka mają podobne zdanie…

Warto jednak pamiętać, że prezenty walentynkowe nie muszą być nudne! Postanowiliśmy zebrać kilka pomysłów dedykowanych geekom – niezależnie od płci. Jeśli macie swoje propozycje, które mogłyby znaleźć się na tej liście – dajcie znać w komentarzu!

1. 8-bitowy krawat

Krawat to’ najbardziej znienawidzona przez geeków część garderoby (no może poza kalesonami…). Ale taki krawat to zupełny wyjątek! Oryginalny, 8-bitowy, urzekający. Niedzielna wizyta u przyszłych teściów nie będzie już taka straszna! Cena: prawie 15 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 1

2. Photoshopowe magnesy

Lodówka to jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w domu geeka. Ozdobiona takimi magnesami zyska jednak wyjątkowy urok i – kto wie – może zagości w niej coś więcej niż kawałki niedojedzonej pizzy? Dla wszystkich fanów Photoshopa – obowiązkowo. Cena: 25 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 2

3. Poetycka koszulka

Zupełnie wyjątkowy przykład sztuki wysokiej – poezja na tej koszulce zachwyca i porusza. I już nigdy nikt nie zarzuci geekowi, że jego kontakt z kulturą ogranicza się do „Star Treka”. Cena: 17-19 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 3

4. Gwiezdna szata

A skoro o „Star Treku” mowa! Takiej szaty pozazdrościłby niejeden fan „Gwiezdnych Wojen”! Złota szata z charakterystycznym emblematem doskonale sprawdzi się na basenie czy plaży. Cena: 55 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 4

5. Kasetowe USB

Prawdziwy oldskul dla muzycznych geeków. Dobra okazja by przypomnieć młodszemu pokoleniu o tym, że istniały czasy przed empetrójkami. 64-MB pendrive nie powala pojemnością, ale sprawdzi się idealnie do stworzenia wyjątkowej miłosnej playlisty. Cena: 16 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 5

6. Kwiatek do laptopa

Kwiaty są zawsze dobrym pomysłem. Zwłaszcza te podłączane do portu USB. Są nie tylko ładne – ale również pachną! Do wyboru kilka zapachów i kolorów. Cena: 10 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 6

7. Kosmiczna kamea

Takiej kamei nie oprze się żadna miłośniczka gier! Za jedenaście funtów otrzymać można oryginalny przedmiot wykorzystujący motyw najważniejszej gry na automaty w historii. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 7

8. Gumowe serce

Po zjedzeniu takiego serca nasza wybranka lub wybranek może jedynie paść – najlepiej w nasze ramiona. Coś dla fanów filmów o zombie: serce krwawi podczas jego spożywania! Co więcej dać można kochanej osobie? Cena: 7 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 8

9. Własna domena

Prezent nie ma charakteru materialnego, ale pozostawia duże pole kreatywności. Najłatwiej zrobić prezent Joannie: wystarczy kupić domenę z końcówką .asia… A na niej może jakaś prosta strona z ważnym wyznaniem? Koszty rejestracji domeny nie są wysokie, ale wysiłek i czas włożony w jej wybór i przygotowanie zostaną na pewno odpowiednio nagrodzone.

10. Piankowy kilof

Kilof z najbardziej geekowej gry ostatich lat. Jeśli Twój wybranek/wybranka spędza długie godziny na poszukiwanie red stone’a – to doskonały wybór. Cena: 20 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 9

11. Kartka inna niż wszystkie

Ładna, prosta, z ciekawym przekazem. Taka walentynka na pewno się spodoba i skruszy nawet najtwardszy lód w sercu geeka! Na karcie zawarte mogą być takie mądrości jak: „I want to grow old and disgusting with you”, „Big dinners make me drowsy so let’s do the sex part first” czy „I could watch TV with you forever”. Cena: niespełna 10 dolarów. Link.

11 najlepszych walentynkowych prezentów dla geeków! 10

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry