170 000 użytkowników meble.pl

Portal meble.pl po rozszerzeniu funkcjonalności i odświeżeniu szaty graficznej bije rekordy odwiedzin oraz rejestracji nowych firm w katalogu branżowym.
Ponad 170.000 unikalnych użytkowników zarejestrował portal meble.pl w sierpniu br. Jest to o ponad 60% więcej w porównaniu z uśrednionymi wynikami z wcześniejszych miesięcy. Znacznie wzrosła również liczba firm zarejestrowanych w katalogu biznesowym – wynosi obecnie ponad 670 w porównaniu z 400 w analogicznym okresie w ubiegłym roku, co oznacza wzrost o ponad 67%.

Ten przyrost jest tym bardziej satysfakcjonujący, że pojawił się w „sezonie urlopowym”. – twierdzi Jaroslaw Czarnik, Dyrektor Generalny Portalu. – Takie wyniki utwierdzają nas w przekonaniu, że dostosowując portal do wymagań jego użytkowników stale podnosimy jego wartość i użyteczność zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Tak znaczny wzrost odwiedzalności to konsekwencja szeregu nowych rozwiązań wprowadzonych w portalu w ostatnich miesiącach. Uruchomiono największą w Polsce księgarnię branżową on-line, zmieniono szatę graficzną portalu, dodano katalog architektów i projektantów, sekcję z poradami prawnymi, sekcję promocji młodych polskich designerów czy porady w aranżacji wnętrz. Wdrożono również regularny e-mailing informujący o najważniejszych wydarzeniach w branży oraz nowościach na portalu.

Meble.pl stawiają również na współpracę międzynarodową. W sierpniu pojawiło się aż 9 nowych wersji językowych portalu: rosyjska, hiszpańska, czeska, węgierska, ukraińska, szwedzka, słowacka i włoska. Chcemy maksymalnie wesprzeć firmy korzystające z naszego portalu w pozyskaniu nowych partnerów z zagranicy – twierdzi Jarosław Czarnik – według naszych badań, to właśnie z tych krajów, poza Niemcami i krajami anglojęzycznymi, zarejestrowane u nas firmy pozyskują nowe kontakty biznesowe.

W najbliższych miesiącach portal planuje dodanie kolejnych narzędzi, które będą miały na celu jeszcze większe zintegrowanie społeczności branżowej on-line i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

www.meble.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top