2.5 mln produktów w 9sekund.pl

Opublikowano: 29 listopada 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis 9sekund.pl, porównujący oferty różnych sklepów i serwisów aukcyjnych, prezentuje obecnie już ponad 2,5 miliona produktów i usług.

Tak duża ilość ofert to gwarancja dla naszych klientów, że znajdą to, czego szukają. – zapewnia szef projektu, Łukasz Kuncewicz. – Jeśli mamy taką możliwość, staramy się pokazać klientowi ten sam produkt w różnych sklepach tak, by mógł porównać jego cenę, koszty wysyłki, opinie o sklepach. Dzięki temu łatwo wybierze najlepszą dla niego ofertę.

Nie narzekamy na oglądalność. – twierdzi Marcin Górecki, analityk z 9sekund.pl. – W ciągu roku odwiedziło nas ponad milion użytkowników. To dobry wynik, szczególnie że Polacy na razie dosyć nieufnie podchodzą do zakupów przez internet.

W tej branży liczy się zysk dla klienta. – dodaje Łukasz Kuncewicz. – Im więcej ofert dla niego przeszukamy, tym większa szansa, że znajdziemy coś tańszego, i w ten sposób klient zaoszczędzi na wydatkach. Liczba 2,5 miliona stawia nas na pierwszym miejscu wśród platform handlowych w Polsce, i choć przetwarzanie tak dużej ilość danych generuje sporo problemów, uważamy, że warto.

Porównywarka cen 9sekund.pl prezentuje także oferty największych serwisów aukcyjnych. Klienci mogą przeglądać zarówno produkty nowe, jak i używane. Przykładowo, w dniu 26 listopada, aparat cyfrowy Nikon D50, kosztujący w najtańszym sklepie internetowym 2289 złotych, na aukcji można było kupić już za 1999 złotych. Te prawie 300 złotych różnicy to czysty zysk dla klienta.

http://www.9sekund.pl

Sylwester Kozak2.5 mln produktów w 9sekund.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.