250MB darmowej poczty w o2.pl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl zwiększyły wielkość darmowego konta email z 20MB do 250MB, oferując największe portalowe darmowe konto e-mail w Polsce. Wielkość pojedynczej przesyłki została zwiększona z 4MB do 20MB.

Poczta elektroniczna obok komunikatora Tlen.pl jest najważniejszą usługą oferowaną przez o2.pl. Od dziś o2.pl oferuje 25-krotnie większe darmowe konto e-mail niż największy polski portal internetowy Onet.pl oraz 2,5-krotnie większe od oferowanego od dziś 100MB konta w Interia.pl.

Bezpłatne konto e-mail w o2.pl pozbawione jest doklejanych reklam oraz wyposażone m.in. w inteligentne filtry antyspamowe, system antywirusowy, szyfrowanie SSL, odbieranie emaili z innych kont i edytor HTML. Poczta o2.pl w 2003 roku wygrała ranking systemów pocztowych przeprowadzony przez KomputerŚwiat. o2.pl posiada obecnie 2,3 mln aktywnych kont email. Dziennie na portalu przybywa około 7,5 tys. nowych kont. Do Komunikatora Tlen.pl loguje się co miesiąc 720 tys. użytkowników.

Portal o2.pl wg badania GemiusTraffic odwiedziło w czerwcu 2004 roku 3,7 mln internautów.

http://www.o2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top