2BE.PL tnie ceny za odnowienie domen

2BE.PL wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dla których domena nie jest tylko sezonowym kaprysem i stanowi długoterminową inwestycję, postanowił wprowadzić nową ofertę, obniżającą opłaty za przedłużenie ważności adresu internetowego.
Każda osoba, która kiedykolwiek miała styczność z tematem domen, spotkała się zapewne z hucznie reklamowanymi przez firmy hostingowe obniżkami cen. Standardem są już oferty, w których własny adres w Internecie można nabyć nawet za grosze, jednak opłata ta dotyczy tylko pierwszego roku ważności. Po upływie tego okresu cena „skacze” i aby dalej cieszyć się własną, niepowtarzalną wizytówką w sieci, trzeba wpłacić kwotę już znacząco większą.

„Rozumiemy jak ważna w biznesie jest stabilność i przewidywalność, dlatego chcemy aby ceny naszych domen również były stabilne i przewidywalne” – mówi Katarzyna Gruszecka z działu marketingu 2BE.PL.

Promocja występująca pod hasłem „Ceny domen zwariowały” polega na obniżce cen odnowień domen, które u niektórych firm hostingowych są kilkukrotnie wyższe niż abonament za pierwszy rok użytkowania. 2BE.PL proponuje swoim klientom przedłużenie ważności ich adresu w niskiej cenie, porównywalnej do tej, jaką zapłacili podczas rejestracji.

www.2be.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry