PromoRing w ofercie IAI-SHOP.pl, GoShop.pl oraz Aptus.pl

Program partnerski PromoRing powiększa zasięg dzięki współpracy z liczącymi się na rynku producentami sklepów internetowych. Od kilku dni z systemu mogą korzystać klienci IAI-SHOP.pl, GoShop.pl oraz Aptus.pl. Otrzymają oni 3 miesiące wyróżnienia w toolbarze PromoRing za darmo. Twórcy rozwiązania wierzą, że współpraca z producentami oprogramowania pomoże dotrzeć do sklepów, które nie miały jeszcze okazji wypróbować efektywności PromoRing.

– Zapraszamy kolejnych dostawców oprogramowania sklepowego do współpracy – mówi zarządzający projektem PromoRing Nikodem Krajewski.

Rozrastające się grono użytkowników i ich zaangażowanie w rozwój systemu wpłynęło na efektywność autorskiego algorytmu PromoRank. Mechanizm kojarzy partnerów bazując na: kategorii sklepu, grupie docelowej, współczynniku odrzuceń, ilości akcji na stronie, długości wizyty na stronie, liczbie nowych użytkowników.

– Od niedawna każdy uczestnik PromoRing może samodzielnie zdefiniować swoją grupę docelową. Dzięki temu uzyskujemy lepsze dopasowanie do potrzeb użytkowników i silniejszy efekt wizerunkowy. Przykładowo: sklepy  z oponami znacznie częściej będzie promowany w sklepach z narzędziami, elektroniką – uzyskując lepsze dopasowanie do zainteresowań użytkowników. – mówi Paweł Szreder – szef programistów PromoRing

Warto pamiętać, że w odróżnieniu od rozwiązań konkurencyjnych dostępnych na rynku PromoRing jest obojętny dla robotów wyszukiwarek przez co nie zagraża pozycji strony w wynikach wyszukiwania. – dodaje Paweł Szreder.

W nowej wersji PromoRing wdrożono także certyfikaty SSL. Dzięki nim systemu PromoRing mogą używać bezkonfliktowo wszystkie witryny wyposażone w certyfikaty bezpieczeństwa. Twórcy systemu zapowiadają dalsze prace nad optymalizacją systemu oraz wprowadzenie nowych usług dla uczestników PromoRing jeszcze przed końcem wakacji

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top