300 tysięcy subskrybentów podatki.pl

31 stycznia 2008 r. w serwisie www.podatki.pl zarejestrował się trzystu tysięczny Użytkownik. W ten sposób został osiągnięty cel, który redakcja witryny planowała osiągnąć do połowy 2008 r. Serwis www.podatki.pl udostępnia treści i bazy danych bezpłatnie – jednak wymagana jest rejestracja. Zainteresowani Użytkownicy otrzymują też biuletyn informacyjny – jak poinformowała nas redakcja, jest obecnie wysyłany do ponad 270 000 osób każdego dnia.
„To dowód na to, że przyjęta przez redakcję zasada publikowania specjalistycznych materiałów kierowanych do osób, które interesują się podatkami, ubezpieczeniami społecznymi i prawem pracy przynosi efekty. Z redakcją współpracują znani i doświadczeni autorzy. Większość z naszych ekspertów ma w swoim dorobku wiele publikacji  książkowych, setki artykułów w prasie i magazynach specjalistycznych – pozyskanie ich do stałej współpracy to dla nas źródło wielkiej satysfakcji” – mówi Cezary Żmuda, specjalista ds. produktów w TaxNet Sp. z o.o.

Podatki.pl publikują informacje nie tylko dla specjalistów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się serwis poświęcony problematyce zwrotu VAT z tytułu wydatków mieszkaniowych, podobnie jak udostępniany tam program do sporządzania wniosków VZM. Jak co roku setki tysięcy osób skorzystają z serwisu Rozliczenie Roczne. Nowością jest rozbudowanie serwisu o bardzo duży dział poświęcony problematyce rozliczania dochodów zagranicznych. Tradycyjnie już redakcja udostępnia własny, bezpłatny program do wypełniania i drukowania formularzy służących do dokonania rozliczenia rocznego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top