3Com edukuje z Compendium

3Com wraz z Compendium przygotowały multimedialny kurs “Moja pierwsza sieć komputerowa”. Dzięki szkoleniu można się nauczyć samodzielnego projektowania i budowy lokalnej sieci komputerowej. Kurs został przygotowany we Flashu i stanowi element serii edukacyjnej “CD COMP – 12 kroków w nową erę edukacji”.

W szkoleniu zawarte są animacje, zdjęcia, opisy, schematy, testy i ćwiczenia praktyczne, które poprawiają efektywność nauki. Prezentowane schematy przedstawiające przykładowe konfiguracje i wyjaśniające zasady działania urządzeń zostały wykonane na bazie urządzeń firmy 3Com.

Dzięki tym elementom użytkownicy kursu w łatwy sposób poznają zasady działania koncentratorów, przełączników, routerów, jak również sieci pracujących w różnych topologiach. Uczestnik kursu dowiaduje się nie tylko, jaką wybrać topologię sieci, medium, komponenty i system operacyjny, ale również jakie są różnice między koncentratorem a przełącznikiem, co to są sieci bezprzewodowe WLAN i jak udostępnić zasoby swojego komputera w sieci.

W części zadań praktycznych uczestnik krok po kroku przechodzi etapy tworzenia sieci LAN bazując na rozwiązaniach 3Com. Kurs zawiera bogata galerię zdjęć prezentujących szczegóły budowy większości urządzeń firmy 3Com, takich jak: przełączniki rodziny OfficeConnect i SuperStack, przełączniki sieci szkieletowych, karty sieciowe, urządzenia sieci bezprzewodowych WLAN AirConnect, koncentratory i routery.

Dzięki powiązaniu tematycznym prezentowanych zdjęć, schematów i treści kursu użytkownik zapoznaje się z rzeczywistymi zastosowaniami urządzeń 3Com, które tworzą strukturę nowoczesnych sieci komputerowych. W czasie pierwszych dwóch miesięcy zakupiono ponad 3000 egzemplarzy szkolenia. Szczegółowe informacje i wersje demonstracyjne znajdują sie na stronie www.cdcomp.pl.

http://www.3com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry