3Com rozszerza strategię bezprzewodową

Opublikowano: 20 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma 3Com przedstawiła strategię wprowadzania systemów bezprzewodowych opartych na przełącznikach. Plan będzie realizowany w ciągu następnych kilku miesięcy poprzez wprowadzanie nowych produktów. W ten sposób 3Com zamierza zaprezentować możliwości otwierające się przed klientami biznesowymi w dziedzinie tworzenia przewodowych i bezprzewodowych sieci konwergentnych nowej generacji.

3Com oferuje bogatą gamę produktów oraz lepszy stosunek jakości do ceny w porównaniu z innymi producentami urządzeń bezprzewodowych.

„Systemy sieci bezprzewodowych muszą się integrować z sieciami przewodowymi by utrzymać niskie koszty operacyjne”- powiedział Abner Germanow, kierownik ds. badań sieci dla przedsiębiorstw w IDC. „Kierownicy działów IT muszą rozważyć, w jaki sposób systemy sieci bezprzewodowych wpływają na zarządzanie protokołami zabezpieczającymi, konfigurację urządzeń i komplikację prowadzenia działalności związaną z zarządzaniem urządzeniami pochodzącymi od różnych dostawców.”

http://www.3com.com

Sylwester Kozak3Com rozszerza strategię bezprzewodową

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.