3TS Cisco Growth Fund zainwestuje do 12 mln zł w rankomat.pl

3TS Cisco Growth Fund zarządzany przez 3TS Capital Partners został mniejszościowym udziałowcem w rankomat.pl – wiodącej porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych na rynku polskim. W wyniku transakcji rankomat.pl pozyska środki na finansowanie rozwoju w wysokości do 12 mln zł.

Założony w listopadzie 2007 r. 3TS Cisco Growth Fund jest funduszem typu venture capital, którego głównym udziałowcem jest Cisco. Inwestuje przede wszystkim w perspektywiczne spółki działające w obszarze nowych technologii, mediów oraz komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej. rankomat.pl jest perspektywiczną firmą i doskonale wpisuje się w istniejące portfolio 3TS Cisco Growth Fund.

– Jesteśmy pewni, że nasza inwestycja pomoże firmie wzmocnić pozycję lidera na rynku porównywarek i pozostać silnym i wiarygodnym partnerem dla polskich towarzystw ubezpieczeniowych – komentuje Zbigniew Łapiński, partner z 3TS Capital Partners.

– Pozyskanie 3TS Capital Partners jako inwestora oznacza dla rankomat.pl wejście na ścieżkę bardzo dynamicznego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy partner będzie wspierał nasz wzrost nie tylko kapitałowo, ale także przez swój know-how i doświadczenie zdobyte dzięki aktywnemu zaangażowaniu w innych spółkach oferujących usługi finansowe oraz online w Europie Środkowo-Wschodniej. Wartość transakcji jest również jasnym sygnałem, że rankomat.pl ma potencjał i zasoby niezbędne do tego, aby zdobyć znaczny udział w rynku pośrednictwa finansowego w Polsce – dodaje Wojciech Rabiej, szef rankomat.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry