4 lata Gery.pl

1 lutego 2001 roku wystartowało oficjalnie przedsięwzięcie, którego celem było i jest łączenie serwisów pod jedną marką. Początkowo całe przedsięwzięcie miało formę amatorsko-hobbistyczną i nie przynoszącą przychodów, a tym bardziej zysków. Prawdziwy rozwój portalu zaczął się z początkiem 2002 roku, gdy podjęto decyzję o przekształceniu formy amatorskiej w biznesową. Od lipca 2004 roku portal skutecznie podnosi oglądalność, która rośnie dosłownie z miesiąca na miesiac o około 100 tys. użytkowników miesięcznie. Według stat.pl (GemiusTraffic) w lipcu notował 673 tys. unikalnych użytkowników, a w styczniu 2005 roku już 1,35 mln co daje dwukrotny wzrost oglądalności w ciągu pół roku i wzrost o 200 tys. unikalnych użytkowników w stosunku do grudnia 2004.

Portal od kilku miesięcy skutecznie odświeża swój wizerunek, a dowodem na to jest poprawa jakościowa jaka następuje i ciągły przyrost użytkowników. Gery.pl to jedno z niewielu na taką skalę przedsięwzięć internetowych, które rozwinęło się z środków własnych bez początkowych inwestycji.

W ciągu 4 lat portal wyprzedził wiele serwisów pretendujących do miana dużych portali i dziś według ostatnich badań PBI zajmuje mocną 6 pozycję.

'W chwili obecnej nasz rozwój na tyle nabrał tempa, że w tym roku bez problemu osiągniemy 5 pozycję pokonując zasięgiem duży znany portal przed nami. Najważniejsze jest w tym, że główny zasięg robią nam serwisy bogate w treści, a nie usługi darmowe, które dopiero zamierzamy wprowadzić co istotnie wpłynie na dalszy dynamiczny rozwój portalu i wtedy na pewno zawalczymy o najwyższą pozycję.’ – stwierdza Gerard Grech, właściciel portalu.

http://www.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top