400.000 turystów w Travelplanet.pl

Opublikowano: 29 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Już w tym tygodniu w Travelplanet.pl zrobi zakupy 400-tysięczny klient. Z tej okazji firma przygotowała niespodziankę: voucher na kwotę 4 tys. złotych na dowolną wycieczkę do końca 2010 r. Dzięki temu jeden z klientów Travelplanet.pl pojedzie w tym roku na wakacje dwa razy.

Zasady zabawy są bardzo proste: wystarczy wybrać i zakupić dowolną wycieczkę z oferty Travelpanet.pl. Każdego dnia, rezerwacje ze wszystkich punktów sprzedaży zostaną poddane weryfikacji , tak aby precyzyjnie określić, która z nich jest tą o numerze 400 000. Osoba, która jej dokonała otrzyma voucher na kolejne wakacje z Travelplanet.pl.

– Szerokość naszej oferty oraz kompleksowość kanałów dystrybucji sprawiają, że Travelplanet.pl jest dla klientów najwygodniejszym miejscem zakupu wycieczek. Obecnie dużo uwagi poświęcamy sprzedaży przez Internet ze względu na ułatwienia, jakie niesie ona dla naszych klientów oraz możliwość precyzyjnego dopasowania oferty do ich upodobań i potrzeb – mówi Marcin Przybylski, Prezes Zarządu Travelplanet.pl S.A.

Hanna Laskowska400.000 turystów w Travelplanet.pl

Podziel się!

O autorze

hania