400.000 turystów w Travelplanet.pl

Już w tym tygodniu w Travelplanet.pl zrobi zakupy 400-tysięczny klient. Z tej okazji firma przygotowała niespodziankę: voucher na kwotę 4 tys. złotych na dowolną wycieczkę do końca 2010 r. Dzięki temu jeden z klientów Travelplanet.pl pojedzie w tym roku na wakacje dwa razy.

Zasady zabawy są bardzo proste: wystarczy wybrać i zakupić dowolną wycieczkę z oferty Travelpanet.pl. Każdego dnia, rezerwacje ze wszystkich punktów sprzedaży zostaną poddane weryfikacji , tak aby precyzyjnie określić, która z nich jest tą o numerze 400 000. Osoba, która jej dokonała otrzyma voucher na kolejne wakacje z Travelplanet.pl.

– Szerokość naszej oferty oraz kompleksowość kanałów dystrybucji sprawiają, że Travelplanet.pl jest dla klientów najwygodniejszym miejscem zakupu wycieczek. Obecnie dużo uwagi poświęcamy sprzedaży przez Internet ze względu na ułatwienia, jakie niesie ona dla naszych klientów oraz możliwość precyzyjnego dopasowania oferty do ich upodobań i potrzeb – mówi Marcin Przybylski, Prezes Zarządu Travelplanet.pl S.A.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry