5 lat Gery.pl

1 lutego 2006 roku mija dokładnie 5 lat odkąd portal Gery.pl rozpoczął działalność. Początkowo hobbystyczny i mocno deficytowy portal zrzeszający małe serwisy przekształcił się w ciągu tych 5 lat w dochodowe przedsięwzięcie internetowe, które dość mocno zaznaczyło swoją pozycję na Polskim rynku internetowym.

1 lutego 2001 roku startuje przedsięwzięcie, którego celem jest skupienie dużej ilości serwisów tematycznych. Udaje się, portal zyskuje w bardzo krótkim czasie wielki rozgłos notując już po 3 miesiącach od startu 30 tys. wizyt dziennie.

Dziś portal Gery.pl to ponad 16% zasięgu wśród Polskich Internautów i około 1,6 mln unikalnych użytkowników (dane wg. Megapanelu PBI). Gery.pl to również kilka dość dobrze znanych marek internetowych jak Startowy.com, mBlog.pl, Xorg.pl, Adcentral.pl, TwojaPogoda.pl

'Wzrost jaki notujemy to efekt bardzo ciężkiej pracy oraz zaufania jakim obdarzyli nas nasi partnerzy. Spełniły się oczekiwania dotyczące wzrostu oglądalności na koniec roku 2005 ale jestem pewny, że szczyt jeszcze jest daleko przed nami. To, że przetrwaliśmy najtrudniejszy okres rozwoju w bardzo trudnych warunkach rynkowych motywuje nas do zwiększania nakładów pracy co już robimy.

W tym biznesie z pieniędzmi wygrywają pomysły oraz ciężka praca – o czym wielu się już przekonało i dlatego takie przedsięwzięcie jak Gery.pl mimo wielu głosów krytyki w przeszłości, dziś ma się coraz lepiej.

W chwili obecnej sytuacja na rynku sprzyja umacnianiu naszej pozycji i na pewno będziemy z tego korzystać. Patrząc na statystyki StatBiznes (Stat.pl), to w ciągu dwóch ostatnich miesięcy nasz zasięg wzrósł o 400 tys. unikalnych użytkowników kończąc miesiac styczeń poziomem ponad 2,1 mln użytkowników.’ – podkreśla Gerard Grech, właściciel Gery.pl

http://www.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry