5 lat OpenOffice Polska

OpenOffice Polska poinformował, że z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia firmy, oprogramowanie OpenOfficePL Standard BETA 2008 będzie dostępne nieodpłatnie.
Pakiet może być legalnie instalowany na komputerach wykorzystywanych w domu i firmie, do użytku komercyjnego i niekomercyjnego – bez ograniczeń. Dodatkowo, każdy użytkownik może skorzystać z nieodpłatnego 2-tygodniowego Wsparcia Technicznego. Oferta obowiązuje od 12 września aż do odwołania.

Nowi użytkownicy będą mogli zapoznać się z oprogramowaniem a obecni klienci, będą mieli okazję przetestować pakiet, który wejdzie do sprzedaży w najbliższych tygodniach. Wydanie 2008 jest oparte na kodzie źródłowym OpenOffice.org 2.3. Jest to wydanie BETA oprogramowania i zawiera niedociągnięcia, które zostaną usunięte w wersji finalnej.

Każdy kto pobierze wersję BETA będzie miał możliwość zakupu wersji finalnej w promocyjnej cenie. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry