Podsumowanie tygodnia

Co w mijającym tygodniu było godne uwagi w świecie internetu? Zapraszamy na przegląd najciekawszych informacji na e-biznes.pl.

Podsumowanie tygodnia 1Na rynku sprzętu i oprogramowania w tym tygodniu działo się bardzo wiele. W połowie tygodnia swoje najnowsze komputery i tablety zaprezentowała firma Apple. W piątek zaś światło dzienne ujrzał długo oczekiwany system od Microsoftu, czyli Windows 8.

Ważnymi informacjami są też z pewnością doniesienia z firmy Zynga, która postanowiła się restrukturalizować. Drugą wiadomością od Zyngi jest zastosowanie realnych pieniędzy w jej grach hazardowych.

Polski rynek reprezentuje serwis Skubacz.pl, który pozyskał na inwestycje 500 tys. zł. Warto również przyjrzeć się prezentowanemu przez nas startupowi Audeo.pl.

Na koniec zachęcamy do stworzenia „na nowo” teledysku „Sledgehammer” Petera Gabriela. Osoby niezainteresowane muzyką mogą zaś przyjrzeć się bliżej Drodze Mlecznej za sprawą dziewięciogigapikselowego zdjęcia.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry