60 tysięcy blogów zgłoszonych do konkursu w Onet.pl

Konkurs Blog Roku, organizowany już po raz drugi przez Onet.pl, przeszedł do finałowej fazy. Spośród zgłoszonych do I etapu rekordowej liczby 60 tysięcy blogów, do kolejnego zostały zakwalifikowane 225 najlepsze – po 25 w każdej z dziewięciu kategorii tematycznych.
Na stronie konkursu: http://blog.onet.pl/blogroku2006/ trwa głosowanie internautów, które wyłoni dziewięciu zwycięzców. Głosowanie zakończy się w najbliższy poniedziałek 29 stycznia 2007 r.

Jednocześnie trwają obrady Kapituły Konkursu, która z 10 najwyżej notowanych blogów w każdej z kategorii, wyłoni zdobywcę trzech głównych nagród.

W jury znalazły się znane osobowości ze świata kultury i mediów, jednocześnie znawcy wirtualnych dzienników: Małgorzata Domagalik (Całkiem kobiece), Marcin Meller (Męski punkt widzenia), Monika Tarka Kilen (O dzieciach), Beata Pawlikowska (Cztery strony świata), Grzegorz Miecugow (Polityka), Tomasz Gudzowaty (Fotografia), Wojciech Kuczok (Warsztaty literackie), Monika Brodka (Świat młodych), Blog27 (Teen) oraz znawcy blogowania: Wawrzyniec Prusky – autor zwycięskiego bloga w ubiegłorocznej edycji konkursu i Halina Worwa, kierownik projektu OnetBlog.

Wyniki głosowania internautów oraz szacownego jury zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w czwartek 1 lutego 2007 r. o godz. 19.00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

www.blog.onet.pl/blogroku2006

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry