60% wzrost przychodów K2 w pierwszym półroczu 2005

Opublikowano: 9 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

W pierwszej połowie 2005 roku, K2 uzyskała przychody ze sprzedaży

w wysokości 3,85 mln złotych, co oznacza wzrost w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku o ponad 60%. Z kolei wynik finansowy EBITDA wyniósł 457 tys. zł. przekraczając o ponad 38% rezultat pierwszego półrocza 2004.

W pierwszej połowie br. K2 kontynuowała współpracę ze wszystkimi dotychczasowymi kluczowymi klientami, zaś w przypadku niektórych znacznie rozszerzyła zakres obsługi, realizując np. aż 4 nowe serwisy internetowe dla Coca-Cola oraz spektakularny projekt dla Nokia – www.moBlog.pl – będący pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w świecie serwisów mobilnych blogów.

W pierwszym półroczu b.r., zrealizowano projekty i usługi internetowe dla takich marek jak Bankier.pl, EDEN, Link4, SANITEC Koło, Softbank, PZU Życie. Wykonano także oparty na platformie SharePoint Server portal korporacyjny dla koncernu farmaceutycznego US Pharmacia oraz szereg prezentacji multimedialnych m.in. dla Banku Millennium oraz firmy Dialog. Z dużym zainteresowaniem ze strony Klientów spotkała się oferta usług public relations on-line – K2 zrealizowała już projekty ePR dla: Nokia, Ikea oraz marki Eden.

http://www.k2.pl

Sylwester Kozak60% wzrost przychodów K2 w pierwszym półroczu 2005

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.