7 dni do Wielkiego Balu Informatyków

Zbliża się kolejna edycja Balu Charytatywnego Informatyków, organizowanego społecznie, jak co roku, przez firmę ABC Data. Już 26 stycznia 2005 roku, w warszawskim Hotelu Sheraton odbędzie się już XII impreza, z której dochód wspiera cele statutowe Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo.

Charytatywne Bale Informatyków organizowane są od 1994 roku. Za przygotowanie tej imprezy odpowiada Społeczny Komitet Organizacji Balu, w którego skład wchodzą m.in.: przedstawiciele firmy ABC Data, Głównego Organizatora Balu oraz Pan Tomasz Zieliński i Pani Krystyna Karwicka-Rychlewicz z Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo.

Dochód z Balów przeznaczany jest na cele statutowe Fundacji, która wykorzystuje zdobyte tą drogą środki na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych. Poprzednia, XI edycja Balu, pozwoliła na zebranie środków w wysokości ponad 130.000 zł.

Koszty organizacyjne pokrywane są przez sponsorów – czołowe firmy informatyczne. Swój wkład w tegoroczne przedsięwzięcie, jako Sponsorów, wnoszą następujące firmy: BiG Vent, Canon, Computer Service Support, D-Link, Ever, Hewlett Packard, Intel, Kingston, Lexmark, LG Electronics, McAffe, Microsoft, NASK, OKI, Seagate, Symantec.

Patronat medialny nad imprezą objęły: Puls Biznesu, Wirtualna Polska, Computerworld i Radio PIN.

Poprzednie edycje Balu, wydarzenia, które wpisało się na trwałe w kalendarz najważniejszych imprez integrujących środowisko specjalistów świata informatyki, okazywały się nie tylko wielkim sukcesem towarzyskim, ale także stanowiły dowód prawdziwego społecznego zaangażowania branży. Wszystkie firmy i osoby biorące udział w Balu, swoją obecnością na imprezie dają wyraz solidarności ze środowiskiem osób niepełnosprawnych. Na Balu spotykają się nie tylko donatorzy, sponsorzy, partnerzy Fundacji, jej członkowie i podopieczni, ale także elity polskiego środowiska informatycznego oraz menedżerowie firm korzystających z usług sektora IT – czyli klientów Sponsorów, dyrektorzy działów informatycznych tych firm, prezesi i dyrektorzy marketingu firm branży finansowej, bankowo-ubezpieczeniowej, handlowej, usługowej.

Organizatorzy zapraszają do zakupu zaproszeń – cegiełek wspierających cel charytatywny.

http://www.idn.org.pl/bci/2005/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top