7milowy wyróżniony przez SAP Polska

Poznańska firma 7milowy otrzymała wyróżnienie za największą sprzedaż licencji oprogramowania SAP w sektorze MSP (rozwiązania prekonfigurowane SPRINT typu mySAP All-in-One). Wyróżnienia przyznano podczas SAP Partner Roadshow, konferencji w ramach europejskiego cyklu spotkań Partnerów SAP, 13 lutego 2006 r. w Warszawie.

'7milowy dał bardzo pozytywny przykład dynamicznego wejścia z prekonfigurowanymi rozwiązaniami SAP na rozwijający się rynek przedsiębiorstw średniej wielkości.’ – powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska. 'Firma wyraźnie zaznaczyła swoje miejsce w tym strategicznym dla SAP segmencie rynku, pozyskując kilku ważnych klientów, w tym firmy giełdowe. Życzę 7milowemu dalszych sukcesów i jestem przekonany, że branżowe systemy prekonfigurowane, takie jak SPRINT będą szybko zyskiwać na popularności.’

'Obecność w gronie najlepszych partnerów SAP po zaledwie roku działalności to dla nas duże osiągnięcie.’ – mówi Kurt Montgomery, Prezes Zarządu 7milowy sp. z o.o. 'Sukces 7milowego to wynik połączenia dobrych rozwiązań, zawierających bogactwo funkcjonalności oprogramowania SAP z szybkim – i co za tym idzie – przystępnym cenowo wdrożeniem. Skupione na korzyściach biznesowych podejście do klienta przyczynia się do wzrostu zaufania dla 7milowego.’

W ubiegłym roku 7milowy zawarł kontrakty na kompleksowe wdrożenia SPRINT m.in. w spółce giełdowej Elstar Oils, firmie Herlitz, Chemet, Poli-Eco czy w grupie Scaninter, w której wdrożenie realizowane będzie w Polsce, Niemczech i Finlandii, stając się tym samym pierwszym polskim rozwiązaniem mySAP All-in-One wykorzystywanym za granicą.

Firma badawcza IDC przewiduje, że w najbliższych latach dynamika wydatków na technologie IT wśród średniej wielkości firm będzie większa od średniej dla wszystkich przedsiębiorstw. Rynek MSP cieszy się rosnącym zainteresowaniem producentów i dostawców oprogramowania ERP. Sektor ten rozwija się bardzo dynamicznie, z jednej strony z uwagi na otwarcie się rynków unijnych, z drugiej dzięki funduszom wspólnotowym, przeznaczonym na finansowanie inwestycji w innowacyjność i wzrost konkurencyjności. Możliwość zewnętrznego finansowania stymuluje wzrost popytu i podaży na rynku oprogramowań klasy ERP.

http://www.7milowy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top