8 marca – zrób niespodziankę

Dziś jest wyjątkowy dzień – według kalendarza to zwykły wtorek oznaczony cyfrą 8 łamaną przez 3. Jednak kalendarze Estimage PR dodają do tego zaznaczenia wykrzykniki symbolizujące najwyższy priorytet. Święto KOBIET, które są dla nas wszystkim co najpiękniejsze, najwartościowsze i najcenniejsze spośród wszelkiego dobra na całym globie.

Dla Pań pracujemy i żyjemy, wielbimy je, podziwiamy i szanujemy każdego dnia bez wyjątku. Jednak dziś w sposób szczególny pragniemy podkreślić nasze uwielbienie i jednocześnie złożyć hołd wszystkim kobietom za wszelkie piękno jakie świat otrzymuje od nich każdego dnia.

Dotarliśmy już do Pań do których mogliśmy – ale to dla nas za mało. Chcemy dotrzeć z życzeniami do wszystkich! Dlatego też, prosimy o pomoc w odnalezieniu namiarów na każdą kobietę. Jeśli któraś z Pań nie otrzymała od nas w dniu dzisiejszym życzeń powinna napisać krótkiego maila z informacją dotycząca swojego istnienia. Gdy tylko otrzymamy takie dane natychmiast zadzwonimy i złożymy naprawdę piękne i niekonwencjonalne życzenia. Oczywiście, jeśli któryś z Panów, posiada dane telefoniczne Pań, które powinny być dziś uwielbione w sposób szczególny, także powinien je nam przesłać.

Na zgłoszenia Estimage PR czeka dziś (8 marzec) w godzinach od 9 do 16-tej, pod adresem: r.werczynski@estimage.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry