8 zł za serwer

Nowe polskie centrum webhostingu Internet Business Center Polska (www.ibc.pl) od dnia 15 kwietnia br. w ramach programu partnerskiego, świadczy swoje usługi bezpośrednio na stronach Dziennika Internautów Web Express (www.weinfo.pl). Wspólna inicjatywa IBC i Web Express to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku ISP.

Internet Business Center Polska w swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu usług webhostingu dla klientów korporacyjnych, średnich i małych firm oraz klientów indywidualnych. Oferta IBC to 5 zdefiniowanych pakietów serwerów klasy business oraz bogaty zestaw usług dodatkowych.

Specjalnie dla użytkowników serwisu Partnera, IBC zmodyfikowało swoją standardową ofertę wprowadzając promocyjną sprzedaż webhostingu w oparciu o profil użytkownika serwisu Web Express.

Web Express – serwis informacyjny, skupiający najważniejsze wiadomości z „życia” Internetu oraz telekomunikacji, oferuje serwery IBC w atrakcyjnych cenach dla swoich Prenumeratorów i Czytelników. Oferta łączy funkcjonalność, szybkość i niezawodność serwerów IBC w najniższej możliwej cenie, dostępnej wyłącznie na stronach Web Express.

Podstawowy serwer – Starter – można aktywować już za 8 zł miesięcznie, serwer Optima skierowany jest głównie do Internautów – WebMasterów, którzy poszukują szybkiego i niedrogiego serwera z bazą danych mySQL. Na stronach Web Express nie zabrakło również ofert dla klientów korporacyjnych, średnich i mniejszych firm, które mogą zamówić profesjonalny serwer już od 20 zł miesięcznie.

„Mam nadzieję, że specjalna oferta zainteresuje naszych czytelników, szczególnie ze względu na niską cenę serwerów, na którą, myślę, każdy może sobie pozwolić. Koszt roczny najmniejszego serwera jest niższy od rejestracji domeny internetowej, a ilość opcji i jakość, którą daje nam Internet Business Center, jest nieporównywalnie wyższa od tych, które mamy za dużo większe pieniądze. Współpracą z IBC i promocyjną ofertą cenową pragniemy podziękować większości naszych Czytelników, którzy czytają nas regularnie.” – mówi Piotr Cygan, redaktor naczelny i szef Dziennika Internautów Web Express.

„Z dużym zainteresowaniem spoglądamy w kierunku wortali i serwisów informacyjnych, widząc wśród użytkowników tych serwisów naszych potencjalnych klientów. Serwis Web Express to nie tylko doskonałe miejsce na promocję i reklamę naszych usług, lecz także na ich bezpośrednią sprzedaż. Rozwiązanie takie z jednej strony wzbogaca wizerunek i ofertę Web Express, z drugiej dostarcza Internautom przyjazne cenowo usługi webhostingu.” – powiedział Piotr Nowak, dyrektor d/s promocji sprzedaży Internet Business Center Polska.

http://ibc.weinfo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top