9 Senses kupuje spółkę MobiServe

Grupa Medialna 9 Senses Group zrealizowała kolejną inwestycję w spółkę mobilnego marketingu sieciowego MobiServe.

Kupując 25 proc. pakiet udziałów w firmie MobiServe, 9 Senses poszerzy portfel swoich usług o realizację kampanii dla klientów wykorzystujących nowe medium reklamowe jakim jest telefon  komórkowy.  Decyzja podyktowana jest analizą wzrostu popularności telefonii komórkowej i innych urządzeń mobilnych w latach 2010-2015. Polska stoi u progu rewolucji na rynku i bardzo dużej zmiany w sposobie konsumpcji mediów i dostępu do informacji.

Jednocześnie będzie blisko współpracować z największymi wydawcami serwisów imobilnych, jako dom mediowy koncentrujący się na zakupie powierzchni reklamowych w mediach, kampanii w wyszukiwarkach mobilnych, telewizjach mobilnych, kampanii push sms & mms . MobiServe intensywnie rozwija także działalność na polu advergamingu czyli reklamy w grach mobilnych.

„ Akwizycja udziałów w MobiServe to potwierdzenie zapowiedzianych inwestycji Grupy medialnej w podmioty działające na rynku mediów interaktywnych. Całość inwestycji pochodzi ze środków własnych.” – podkreśla Łukasz Wylęga, prezes 9 Senses Media Group.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry