9477.pl po pięciu miesiącach

Głównym celem vortalu www.9477.pl jest dostarczanie szeroko pojętej informacji gospodarczej dotyczącej firm oraz zakresu prowadzonej przez nie działalności. Serwis został przygotowany w oparciu o projekt łączący profesjonalne systemy baz danych z czynnikiem ludzkim, mogącym wspomóc w każdym momencie użytkownika serwisu.

W ramach działu aktualności prasowych dostarczane są najważniejsze informacje gospodarcze pochodzące z przeglądu prasy ogólnokrajowej. Kolejna porcja informacji, w postaci ofert współpracy, czeka na wszystkich zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych z przedsiębiorstwami zagranicznymi. Instrumentem wykorzystywanym lokalnie jest informator miejski, będący zbiorem podręcznych i przydatnych informacji dotyczących większych miast Polski.

W serwisie dostępne są trzy wyszukiwarki, z których każda działa inaczej i przeszukuje inne zasoby. Wyszukiwarka „Szukaj w serwisie” przeszukuje wszystkie strony serwisu wg słów kluczowych. Internetowe Centrum Informacji to interfejs wyszukiwania bazy danych wszystkich klientów TAI posiadających wpisy w bazie tai.pl.

Użytkownicy serwisu mogą korzystać ze specjalnego Chatu, na którym konsultanci TAI na bieżąco udzielają informacji i porad. Kontakt z konsultantami jest również możliwy poprzez najpopularniejszy obecnie w Polsce komunikator internetowy gadu-gadu (GG 9477) oraz za pośrednictwem całodobowej linii telefonicznej 9477, która funkcjonuje od wielu lat na terenie całej Polski w ramach systemu informacji gospodarczej TAI. Kolejna droga uzyskania informacji to zdefiniowanie pytania poprzez odpowiedni moduł serwisu i otrzymanie odpowiedzi na nie od operatora z danego miejsca w kraju drogą e-mail.

Pojawiające się w komunikatorach uwagi i sugestie są analizowane przez TAI na bieżąco. Pozwala to modyfikować serwis i rozbudowywać go w kierunku zapewnienia wszystkim zainteresowanym jak najwyższej funkcjonalności. Udoskonalanie serwisu umożliwia także dynamiczne środowisko administracji i redagowania 9477.pl oparte na systemie CMS Web Kameleon, zapewniającym łatwość i szybkość modyfikowania zawartości merytorycznej witryny. Web Kameleon stał się jednocześnie platformą integrującą zarządzanie wszystkimi dodatkowymi usługami udostępnionymi użytkownikom serwisu. Jednym z udogodnień jest możliwość szybkiego założenia bezpłatnego konta e-mail.

Vortal informacji gospodarczej 9477.pl został uruchomiony w czerwcu br. przez Telefoniczną Agencję Informacyjną. Jego przygotowaniem od strony technicznej zajęła się poznańska firma Gammanet.

http://www.9477.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top