Actia dla Wizz Air

Agencja public relations Actia Forum z Gdyni rozpoczęła od listopada współpracę z tanimi liniami lotniczymi Wizz Air. Actia Forum odpowiada za pełną obsługę Wizz Air w Polsce w zakresie public relations. Account mangerem jest Dominika Juniewicz. Jednocześnie agencja zatrudniła nowego pracownika w Katowicach, Artura Całkę, który odpowiada za relacje medialne dla Wizz Air na południu kraju. Katowice są głównym portem bazowym Wizz Air.

'Wizz Air jest kolejnym naszym klientem z branży transportowej i turystycznej. Branże te traktujemy priorytetowo, gdyż widzimy w nich duży potencjał wzrostu dla usług public relations świadczonych w Polsce i za granicą.’ – stwierdził Bogdan Ołdakowski, prezes zarządu Actia Forum.

Wizz Air jest nową środkowoeuropejską tanią linią lotniczą. Operując z wielu lotnisk bazowych w Europie Środkowej i Wschodniej, (Budapeszt, Katowice, Gdańsk i Warszawa), oferuje szeroką sieć tanich połączeń w obrębie Unii Europejskiej. Wizz Air po raz pierwszy wystartował z bazy w Katowicach 19 maja 2004 roku.

http://www.actiaforum.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top