Actia dla Wizz Air

Opublikowano: 13 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja public relations Actia Forum z Gdyni rozpoczęła od listopada współpracę z tanimi liniami lotniczymi Wizz Air. Actia Forum odpowiada za pełną obsługę Wizz Air w Polsce w zakresie public relations. Account mangerem jest Dominika Juniewicz. Jednocześnie agencja zatrudniła nowego pracownika w Katowicach, Artura Całkę, który odpowiada za relacje medialne dla Wizz Air na południu kraju. Katowice są głównym portem bazowym Wizz Air.

‚Wizz Air jest kolejnym naszym klientem z branży transportowej i turystycznej. Branże te traktujemy priorytetowo, gdyż widzimy w nich duży potencjał wzrostu dla usług public relations świadczonych w Polsce i za granicą.’ – stwierdził Bogdan Ołdakowski, prezes zarządu Actia Forum.

Wizz Air jest nową środkowoeuropejską tanią linią lotniczą. Operując z wielu lotnisk bazowych w Europie Środkowej i Wschodniej, (Budapeszt, Katowice, Gdańsk i Warszawa), oferuje szeroką sieć tanich połączeń w obrębie Unii Europejskiej. Wizz Air po raz pierwszy wystartował z bazy w Katowicach 19 maja 2004 roku.

http://www.actiaforum.pl

Sylwester KozakActia dla Wizz Air

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.