Actio – nowa usługa VoIP

Na początku marca 2006 roku firma Net-Telecom jako niezależny operator telekomunikacyjny, wprowadziła na rynek Actio – nową usługę telefonii stacjonarnej, opartej o technologię VoIP. Według wielu szacunków, już za dziesięć lat ta forma telekomunikacji niemal całkowicie wyprze z rynku klasyczną telefonię.

Actio umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych lokalnych, międzymiastowych oraz międzynarodowych z wykorzystaniem sieci Internet, a także uzyskanie własnego publicznego numeru telefonicznego z kilkudziesięciu stref numeracyjnych w Polsce, za który nie są pobierane żadne opłaty. W ofercie Actio znajduje się szereg adapterów i przystawek, umożliwiających korzystanie z usługi za pośrednictwem klasycznego telefonu, bez konieczności używania komputera.

Nowością jest także możliwość bezpłatnego dzwonienia do innych operatorów VoIP na świecie oraz szereg usług dodanych w zakresie obsługi własnego konta telefonicznego. Aby korzystać z Actio wystarczy jedynie szerokopasmowe łącze z Internetem.

Actio świadczy usługi wspólnie z komunikatorem internetowym Konnekt. Poszerza się tym samym oferta komunikatorów, umożliwiających połączenia głosowe. Konnekt to multikomunikator internetowy, który dzięki rozbudowanej konfiguracji i licznym dodatkom można w pełni dostosować do swoich potrzeb. Umożliwia rozmawianie w takich sieciach jak: Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, ICQ, AIM i Yahoo. Daje możliwość przesyłania obrazków, plików, oraz wiadomości SMS.

Usługi telekomunikacyjne w Actio opierają się na zasadzie przedpłaty – wystarczy zasilić swoje indywidualne konto, by móc korzystać z tego systemu połączeń. Płacić można m.in. przez transakcje elektroniczne za pomocą kart kredytowych, elektroniczne płatności bezpośrednie z kilkunastu polskich instytucji bankowych oraz płatności z wykorzystaniem SMS’ ów.

http://www.actio.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry