Acxiom Polska dla rynku non-profit

24 listopada b.r. eksperci firmy Acxiom poprowadzą warsztaty szkoleniowe na temat nowoczesnych rozwiązań marketingu baz danych ukierunkowanych na potrzeby i specyfikę funkcjonowania organizacji nie nastawionych na zysk.

W trakcie spotkania zostaną poddane analizie przykłady działań instytucji charytatywnych na rynku europejskim i ich metody kontaktu z donatorami oraz beneficjentami. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zapoznać się z nowatorskimi narzędziami marketingu precyzyjnego, które umożliwiają podniesienie efektywność pozyskiwania środków na rzecz funkcjonowania organizacji i realizowanych przez nie akcji.

Będzie to także dobra okazja do identyfikacji możliwości rynkowych oraz zastanowienia się nad problemami i ograniczeniami z jakimi spotykają się tego typu instytucje w codziennej działalności.

Warsztaty odbędą się w siedzibie firmy, przy ulicy Domaniewskiej. Do uczestnictwa w spotkaniu zaproszono wszystkie wiodące na polskim rynku organizacje non profit.

Acxiom Polska prowadzi cykliczne szkolenia i seminaria dla przedstawicieli różnych branż. Do tej pory w podobnych spotkaniach uczestniczyli min. reprezentanci agencji i domów mediowych oraz dotychczasowi klienci firmy. W najbliższym czasie Acxiom planuje także organizację seminarium skierowanego do firm działających w branży farmaceutycznej.

http://www.acxiom.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry