Adcentral.pl – rusza serwis z videoogłoszeniami

Jeden z najstarszych Polskich serwisów ogłoszeniowych przeszedł gruntowną przebudowę. W chwili obecnej twórcy uruchomili wersję Beta odnowionego serwisu.

Serwis na polskim rynku internetowym istnieje od 1997 roku, a pod marką AdCentral od marca 1998 roku. Platforma została niedawno przejęta przez firmę Gery Design prowadzącą portal Gery.pl.
W obecnej wersji serwis umożliwia darmowe umieszczanie ogłoszeń w siedmiu głównych kategoriach: Auto-Moto, Gospodarcze, Komputery, Rozrywka, Rtv/Agd, Praca i Nieruchomości,  każda z nich posiada dedykowaną wyszukiwarkę – co jest nowością na rynku.

Ze względu na rosnącą popularność sprzętu umożliwiającego nagrywanie filmów (telefony komórkowe czy aparaty cyfrowe) twórcy serwisu przedstawili usługę, która jest zupełną nowością w Internecie. Jest to możliwość prezentacji ogłoszeń poprzez filmy video. Każdy z zarejestrowanych użytkowników może teraz wgrać film i dołączyć go do ogłoszenia. W ten sposób będzie można nagrać film o sprzedawanym mieszkaniu czy też pokazać  szczeniaki swojego pupila, które właśnie mamy do sprzedaży. Zrewolucjonizuje to dział internetowych ogłoszeń – mówi właściciel portalu Gery.pl Gerard Grech do którego należy serwis.

Nowością w serwisie są również strony dla ogłoszeniodawców, gdzie każdy z nich posiada takową w adresie login.adcentral.pl, niezależnie od tego czy jest to osoba prywatna, czy też firma. Twórcy umożliwili na razie dostęp do wersji Beta serwisu – aby użytkownicy mogli zapoznać się ze wszystkimi zmianami jakie prezentuje nowy AdCentral przy jednoczesnej możliwości pełnego raportowania listy najpotrzebniejszych zmian / udogodnień. W celu korzystania z serwisu należy się uprzednio zarejestrować.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry