adMobile inwestuje w ekspertów

Opublikowano: 14 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja marketingu mobilnego adMobile podjęła stałą współpracę z Przemkiem Sienkiewiczem, specjalistą w dziedzinie sprzedaży oraz strategii komunikacji reklamowej. Jego zadaniem jest pozyskiwanie klientów, a także tworzenie strategii, opartych na technologiach mobilnych.

Przemek Sienkiewicz rozpoczął swoją karierę zawodową we wrocławskiej agencji reklamowej B&J, odpowiadając za pozyskanie klientów oraz budowę strategii marketingowych, m.in. dla marek: Telefonia Dialog, JVC Polska, ICN Rzeszów, Urzędowski. W latach 2002-2003 współtworzył Konsorcjum Marketingowe QST, opracowując plany komunikacji reklamowej firm: SONY Polska, Nestle Schoeller, Alima Gerber, Procter&Gamble.
– Dotychczasowe doświadczenie Przemka Sienkiewicza na polu sprzedaży oraz reklamy i komunikacji marketingowej, stało się dla nas oczywistym argumentem, aby przyłączyć Przemka do naszego zespołu. W naszej agencji pracują specjaliści z zakresu marketingu, technologii i prawa. Tylko dzięki połączeniu ich kompetencji możemy świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Osoba Przemka Sienkiewicza spełnia wysokie wymagania stawiane członkom naszego zespołu, co przyczyni się do pełnego zadowolenia naszych Klientów.- mówi Andrzej Rabsztyn, Dyrektor Sprzedaży w adMobile.

http://www.admobile.pl

Sylwester KozakadMobile inwestuje w ekspertów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.