adMobile zaprasza do kin

Grupa Kinoplex, największy polski operator kinowy, zdecydowała się na podjęcie długofalowej współpracy z agencją marketingu mobilnego adMobile. Wspólne działania mają na celu wykorzystanie kanałów komunikacji mobilnej w akcjach marketingowych firmy.

– Podjęcie działań, w których głównym narzędziem są SMS’y i MMS’y to dla nas nowe wyzwanie, które mamy nadzieję zaowocuje wzrostem lojalności naszych klientów oraz popularności kin sieci Kinoplex. Dlatego też bardzo ważne dla nas było pozyskanie odpowiedniego partnera, który oprócz dostarczenia technologii będzie nas wspierał marketingowo. O wyborze agencji adMobile zadecydował przede wszystkim fakt ich kompleksowej oferty oraz doświadczenia na polu przedsięwzięć kreatywnych. – mówi Czesław Kisiel, Dyrektor ds. Kin Grupy Kinoplex.

Pierwszym efektem współpracy Grupy Kinoplex z adMobile jest konkurs „Wygraj bilet”. Co godzinę, w każdy piątek, nadawcy dwóch pierwszych SMS’ów dostają bilety za darmo. W SMS’ie zwrotnym uczestnik zabawy otrzymuje informacje o ewentualnej wygranej. Szczegóły na stronie kinoplex.pl.

http://www.kinoplex.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top