AdRem Software debiutuje na targach CeBIT

AdRem Software, producent oprogramowania do zarządzania sieciami po raz pierwszy zaprezentuje swoje rozwiązania na największych targach informatycznych na świecie – CeBIT 2005 (Niemcy, Hannover, 10-16 Marca 2005).

Firma AdRem Software poprzez udział w tej imprezie zamierza wzmocnić swoją obecność na rynku niemieckim.

AdRem Software, przy wsparciu niemieckiego partnera firmy United Business Machines (UBM), zaprezentuje produkowane przez siebie rozwiązania do zarządzania sieciami na stoisku partnerskim firmy Novell. Czołowy produkt firmy AdRem NetCrunch, przeznaczony do monitorowania, wizualizacji i powiadamiania o problemach w funkcjonowaniu sieci, może zainteresować administratorów sieci i menedżerów działów IT, którzy poszukują łatwych w obsłudze rozwiązań wieloplatformowych. Oprócz prezentacji tego najnowszego osiągnięcia AdRem Software, nie zabraknie również klasycznych produktów firmy przeznaczonych na platformę sieciową Novell NetWare – programów AdRem Server Manager i AdRem sfConsole.

Dyrektor Działu Sprzedaży w AdRem Software – Borys Skraba – stwierdził: 'Targi CeBIT gromadzą firmy z całego świata. Dużą grupę stanowią np. firmy z Azji (Hong Kongu, Chin, Tajwanu, Korei), gdzie również poszukujemy partnerów i dystrybutorów. Do nich między innymi chcielibyśmy dotrzeć poprzez udział w tej międzynarodowej imprezie’.

http://www.adrem.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top